7 Mart 2021 Pazar

Hristiyan Şarkıcının Hayatı, İman Edenlerin Sayısını Arttırıyor

Hristiyan şarkıcı Jeremy Camp’ın biyografik filmi, iman edenlerin sayısını arttırıyor.

“Aşka İnanıyorum” (I Still Believe) filmi, popüler Hristiyan şarkıcı Jeremy Camp’in gerçek hikâyesinden sinemaya uyarlandı.

Yönetmen John Erwin, “Aşka İnanıyorum” (I Still Believe) adlı filminin yayınlanmasını dünya çapında sinema salonlarının hızla kapanmasına neden olan küresel bir salgına denk geleceğini hiç tahmin etmiyordu. Tüm bu talihsizliklere rağmen filmin yayın tarihinde herhangi bir değişiklik yapılmadı ve Amazon Prime Video, Apple TV, Google film gibi platformlarda yayınlamasına karar verildi.

John ve Andrew Erwin

John Erwin, Christian Headlines için verdiği röportajda: “Filmi izledikten sonra izleyicilerden çok sayıda yorum alarak, projemizin birçok insanı İsa Mesih’e yönlendirdiğini gördüm. Hayat kontrol edemediğiniz şeylerle doludur ve çoğu çok şey planlarımızın dışında gelişir. Ben hala gerçek sevgiye inanıyorum” dedi.

Adını Jeremy Camp’ın şarkısından alan film, Kingdom Film stüdyosu ve Lionsgate ortaklığında çekilmiştir. Filmin çıkışı koronavirüs salgınına denk gelse de tüm talihsizliklere rağmen büyük patlama yaptı.

John Erwin: ”Filmi izledikten sonra Mesih’i kabul eden ve yeni umutlara motive olan insanlardan geri dönüşler alıyoruz. Harika olan da bu! Böylece sevgi ve inanç konularını tüm dünyaya duyurabiliriz. Bu filmi çektiğimiz için çok mutluyum” dedi.

Erwin, insanların filmi izledikten sonra inanç, dua ve fedakârlık sevgisini öğrenip görebilmelerini umuyor. 

Jeremy Camp

Jeremy Camp: ”Bu film, insanlara umut vermek, müjdenin gücüne ve hayatımıza yapabileceği değişiklikleri göstermek üzerine kurulmuştur. İnsanların İsa’yı tanımaları için bu tür filmler yapıyoruz, alışılmış medya kültürünü değiştirmeye ve insanların gözlerini açmaya çalışıyoruz” dedi.

I Still Believe filmi, konusunu müzik yıldızı Jeremy Camp’in yaşamından alıyor. Filmde, müzisyen Jeremy Camp ve düğünlerinden neredeyse 1 yıl sonra 2001 yılında hayatını kaybeden ilk eşi Melissa Lynn Henning’in aşkı anlatılıyor. Andrew Erwin ve Jon Erwin’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Jeremy Camp’e, K.J. Apa hayat veriyor. (O.D/invictory)

Kürtajın, Ulusal Ölüm İstatistiklerine Dahil Edilmesi İstendi

Rus Ortodoks Kilisesi’ne bağlı Sinodal Sosyal Hizmet ve Yardım Dairesi Anneliği Koruma Bölümü başkanı Maria Studenikina, kürtajı...

Madrid Başepiskoposluğu, İstismar Mağdurlarına Destek Verdi

Madrid Başpiskoposu, 2020'de 75'i doğrudan mağdur ve 10'u aile üyesi olmak üzere 85 istismar mağduruna destek hizmetleri...

Katolik Liderler, AB’yi Aşı Dağıtımında Dayanışmaya Davet Etti

Avrupa'daki Katolik liderler, Avrupa Birliği'ni COVID-19 aşısının dağıtımını ve uygulanmasını dayanışma, kardeşlik ve sosyal adalet ilişkileri içinde...

Video Oyunları Aracılığıyla Müjdeyi Paylaşıyor

Kendini profesyonel oyuncu olarak tanımlayan Anglikan rahip, genellikle kilise ibadetlerine katılmayanlarla bağlantı kurmak için video oyun becerilerini...

Bu haberleri okudunuz mu?Benzer İçerikler
Sizin için önerildi