6 Mayıs 2021 Perşembe

Roma Downey, YouTube Üzerinden Günlük Motivasyon Videoları Yayınlamaya Başladı

Hollywood oyuncusu, “İncil” dizisinin yönetmen ve yapımcısı Roma Downey, insanların kaygılarını aşmalarına yardımcı olan günlük motive edici videoları Youtube üzerinden yayınlamaya başladı. 

Roma Downey

Roma Downey, “A Moment of Light with Roma Downey” adlı Youtube kanalı üzerinden her güne özel müzik eşliğinde ve İncil’den alıntılar yaptığı seslendirmeleri ile doğadan görüntülerin olduğu kısa klipler yayınlıyor.

Downey, hazırladığı bu özel klipler sayesinde insanlara doğanın eşsizliğini ve Tanrı’nın bereketini hatırlatarak endişelerini aşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. 

Aynı zamanda LightWorkers medya şirketinin kurucusu ve başkanı olan Roma Downey: “Okyanusun yanında yaşadığım için çok şanlı hissediyorum. Tanrı ile doğa arasındaki eşsiz bağ her zaman hissediyordum. Gün doğumu ve gün batımının görüntülerini İncil’den kesitler ile birleştirmeye başladığımda insanların bunu sevdiğini gördüm” açıklamasında bulundu. 

Video oluşturmaya başlamadan önce her zaman dua ettiğini ekleyen Aktris: “Kutsal Ruh’un oluşturduğum video içeriklerinin insanların kalplerine ulaştırması, ihtiyacı olanlara teselli ve cesaret getirmesi için dua ediyorum” dedi.

Roma Downey Hakkında:

Downey, ilk kez 1994 – 2003 yılları arasında yayınlanan ve en iyi TV dizisi olarak tanınan ”Angel Touch” dizisindeki Monica rolüyle tanınmıştı.

Daha sonra 1997 ve 1998 yıllarında “Drama Dizisindeki En İyi Kadın Oyuncu” unvanı ile Emmy ödülüne ardından ise 1998 ve 1999 yıllarında TV dizisindeki ”En İyi Kadın Oyuncu” unvanını alarak Altın Küre Ödüllerinin sahibi oldu. 

2013 yılında kocası Mark Barnett ile birlikte «İncil» adlı mini bir dizi çekti. Dizi, Kutsal Kitabın Yaratılış bölümünden Vahiy kitabına kadar en önemli 10 öğretiyi konu almaktadır. 

İncil adlı mini dizi daha galada gününde 13 milyona aşkın izleme toplayarak İspanyol Tv kanallarında en çok oy alan dizi oldu. 

İncil dizisi ile bir kez daha adını duyuran Roma Downey’in hayata geçirdiği projeleri sayesinde Hollywood bulvarında Mark Barnett’in yanında bir yıldız oldu. (O.D/CP)

Papa Françesko, Mayıs Ayı Duasını Finans Dünyasına Adadı

Papa Françesko, 2021 Mayıs ayının dua konusunu açıkladı ve finansal piyasalardaki spekülasyonu sınırlanması ve insanları korumaları çağrısında...

Müteveffa Patrik Mesrob II Anı Kitabı Yayınlandı

Müteveffa Patrik Mesrob II'nin vefatının 2. yıldönümü vesilesi ile, Türkiye Ermenileri Patrikliği tarafından bir anı kitabı yayınlandı.Patrikliğin...

Siyahi Kilise Liderleri: ”Hükümetin Irk Raporu, Irkçılığın ‘Yaşanmış Tecrübeleri’ İle Çelişiyor”

Siyahi Kilise liderleri, Britanya'da ırkçılıkla ilgili bir Hükümet raporundan duydukları hayal kırıklığını dile getirdi.Irk ve Etnik Eşitsizlikler...

Salgın Döneminde Kiliselere Bağış Arttı

LifeWay Research'e göre, ABD'de kiliseye gidenlerin yaklaşık üçte ikisi 2020'deki koronavirüs salgını sırasında bir önceki yıla kıyasla...

Bu haberleri okudunuz mu?Benzer İçerikler
Sizin için önerildi