9 Mayıs 2021 Pazar

Hristiyan Şarkıcı Grammy Ödüllerine Aday Gösterildi

Kari Jobe, “THE BLESSING” şarkısı ile Grammy Ödüllerine aday gösterildi.

Kari Jobe

Hristiyan şarkılarının ünlü lideri Kari Jobe, “The Blessing” adlı şarkısı ile Grammy Ödülüne aday gösterildi. Şarkının şu an için YouTube üzerinden izlenme sayısı 54 milyonu aşmış durumda.

Kari Jove ve Eşi Cody Carnes

Kari Jobe, bu yılın dünya kült marşı haline gelen “The Blessing” şarkısını, eşi ve söz yazarı Cody Carnes, Pastor Stephen Furtick ve Elevation Worship’den Chris Brown ile birlikte yazdı.

Şarkı, koronavirüsün dünyaya yayılmasından tam bir hafta önce yazılıp yayınlandı.

Kari Jobe: “Grammy Ödülüne adaylığımın haberini almak paha biçilmez. Bu bestenin hepimiz için zorlu geçen bu yılda önemi çok büyük. Tanrı, “The Blessing” şarkısı ile verdiği sözleri hiç unutmadığını adeta bize hatırlatmak istiyor. Hepimizin göklerin bereketini ve iyiliğini hayatımız boyunca hissetmemiz için dua ediyorum” açıklamasında bulundu.

The Christian Beat haber kaynağının aktardığı bilgilere göre bu adaylık, Kari Jobe’nin prestijli müzik ödülü olan Grammy’ye ikinci adaylığı oluyor.

Bu yıl online olarak gerçekleşecek olan 63. Grammy ödül töreni 31 Ocak 2021 tarihinde CBS kanalı üzerinden yayınlanacak.

Amerikalı çağdaş Hıristiyan şarkıcısı ve söz yazarı olan Kari Brooke Jobe, 2009’daki ilk albümünden bu yana aday gösterildiği iki Grammy Ödülü ve dokuz Dove ödüllerinden dördünü kazandı. (O.D/cnl.news)

Patrik Sahak II’den Anneler Günü Mesajı

Türkiye Ermenileri Patriği Kadasetli Sahak II, Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Patrik Sahak II, kendi sosyal medya...

“Avrupa Yılın Müzesi Özel Ödülü” Türkiye’ye Verildi

Avrupa Müze Forumu (EMF) tarafından verilen ve en saygın müzecilik ödüllerinden olan "Avrupa Yılın Müzesi Ödülleri"nde Çanakkale'deki...

Öğrencilerin Dörtte Birinden Fazlası Kiliseye Gitmiyor

Yeni bir anket, lise ve üniversite öğrencilerinin yaklaşık yüzde 30'unun, koronavirüs salgını öncesinde de kilise hizmetlerine katılmadığını...

Organlarını Kaybeden Adam, Hristiyan Parçaya İlham Oldu

Hristiyan müzik grubu MercyMe, Perşembe günü ulusal bir ABC televizyon seyircisine yeni hit şarkıları ''Say I Won't''un...

Bu haberleri okudunuz mu?Benzer İçerikler
Sizin için önerildi