28 Şubat 2021 Pazar

Justin Bieber, İsa Mesih Tarafından Affedildiği İçin Şükretti

Bir zamanlar kötü haberlere konu olan pop yıldızı Justin Bieber, İsa’ya, artık utanç içinde yaşamak zorunda olmadığı için teşekkür etti.

“What Do You Mean?” şarkısını seslendiren sanatçı Hristiyan inancının anlamı hakkındaki düşüncelerini 140 milyondan fazla takipçisi olan Instagram sayfasında paylaştı.

“Hayatım için teşekkür ederim İsa. Affedildiğim için teşekkür ederim! Bana yeterli olduğumu gösterdiğin için teşekkür ederim!” diye yazdı.

“Artık utanç içinde olmadığım ama sevdiğim, seçildiğim ve affedildiğimi bilerek göğsümü gererek ve başım yüksekte durabildiğim için teşekkür ederim!”

Ayrıca milyonlarca takipçisini tüm yüklerini İsa’ya vermeleri için teşvik etti.

“Geçmişinizle mücadele ediyorsanız İsa’ya verin! Ona yük olmaz! O sizi seviyor ve hayatınızdaki iyi ve kötü tüm küçük ayrıntıları bilmekle onur duyuyor! Size kızmıyor, sizin için en iyisini istiyor!” dedi.

Tanrı tarafından affedildiğini belirtmesi, Bieber’ın yıllarca, sarhoşken araba kullanma, uyuşturucu kullanımı ve araba yarışı için tutuklanmasının ardından yaşadığı bir dizi olayı kapsıyor. 2014 yılında, evine yumurta atmakla suçlandığı bir komşusuyla davasını çözümlemek için de 80.000 dolar ödemişti.

Ama aynı yıl, Tanrı yolunda yürümeye başladı ve vaftiz oldu. O zamandan beri inancına bağlı yaşıyor. (CT)

Teksas’taki Kiliseler İhtiyaç Sahiplerine Kapılarını Açıyor

Teksas'ta anormal derecede soğuk hava şartları yaşanırken, Teksas'ın dört bir yanındaki kiliseler ve Hristiyan kurumlar kapılarını barınak...

Ekümenik Kardeşlik Kampanyası Düzenlendi

Brezilya Episkoposlar Konferansı (CNBB) ve Ulusal Hristiyan Kiliseleri Konseyi (Conic) tarafından 17 Şubat Kül Çarşambası’nda beşinci kez...

Teksas’taki Katolik Kilisesi Zorlu Hava Koşullarında Komşularına Yardım Ediyor

Teksas'ın çoğunu dondurucu soğuklar ve yaygın elektrik kesintileri getiren bir kış fırtınasının ortasında, Katolik Kilisesi kendi elektrik...

SAT-7 TÜRK’ten Türkiye Ermenileri Kadasetli Patrik Sahak II’ye Ziyaret

SAT-7 TÜRK Genel Müdürü Melih Ekener, Program Müdürü Cüneyt Arıkan’ı, Sosyal Medya Müdürü Ümit Teymur’u ve Yönetim...

Bu haberleri okudunuz mu?Benzer İçerikler
Sizin için önerildi