18 Ekim 2021 Pazartesi

Teksas’ta ”Uyanış Turu” Başladı

Sean Feucht, Teksas’ta ”Uyanış Turu”na Başladı

Sean Feucht

Tapınma lideri Sean Feucht liderliğindeki gezici bir kilise hareketi, Tanrı’nın bilgeliğin, gücünün ve sevgisinin bizi kurtarabileceğini göstererek yürekleri Göksel Baba’ya çeviriyor. 

Sean Feucht ve ‘Let Us Worship’ ekibi, geçtiğimiz yıl boyunca ülkeyi dolaştı ve durma planları olmadığını belirtti. Feucht, kısa süre önce 87 gün boyunca 15 eyalette, 34 şehirde İsa Mesih’in adını yüceltmek istediği ‘Uyanış Yazı’ tur programını paylaştı. 

Let Us Worship, Teksas’ta toplumun farklı kesimlerinden gençleri ve yaşlıları tapınmak ve Rab’de sevinmek için bir araya getirdi. Uyanış etkinliği, 5 bin kişinin katılımıyla Corpus Christi’de başladı. 

Feucht, ‘‘Bu gerçek, Tanrı’nın yaptığı gerçek. Sunak dolu ve Rab, Z kuşağını* yüceliğiyle dolduruyor’’ dedi. Uyanış etkinliğine katılanlar acılarını, bağımlılıklarını ve kırıklıklarını geride bırakmayı seçti. Feucht, ‘‘Amerika’da yeniden uyanışın son günü. Bunu Tanrı yapıyor. Bu ateşi kalbimde hissediyorum. Tanrı egemen bir şekilde hareket ediyor’’ dedi.

Feucht, Cuma günü protestocuların engelleme girişimlerine rağmen uyanış etkinliğinin devam ettiği Houston’a gitti.

‘Işık, Karanlıktan Parlayacak’ ve ‘Tanrı, Tutsakları Özgür Kıldı’

Mucizeler gece boyunca devam etti ve pek çok kişi, Tanrı’nın kalbi kırık olanları iyileştirmesini izlerken gözyaşlarını tutamadı. Binlerce insan dua ve ilahilerle Tanrı’nın önüne geldi. Tanrı’nın sevgisiyle tanışanlar sevinçli yüreklerle ağladı. 

Uyanış etkinliği, 12 ve 13 Mayıs’ta Gürcistan’da devam etti. (1.cbn.com)

*Z kuşağı veya Z jenerasyonu, Y kuşağından sonra gelen ve Alfa Kuşağı’ndan önce gelen bir demografik kuşaktır. 1997–2012 yılları arasında doğan kişilerden oluşmaktadır.

Salgının Ortasında, Asya’daki Müjdeleme

Covid-19 salgını ve birçok ülkede uygulanan uzun süreli karantina, Asya'nın birçok Eyaletindeki nüfusa zorluklar ve acılar kattı....

COVID-19 Enfeksiyonunda Üretilen Antikorlar, Bir yıldan Fazla Etkin Kalıyor

Bağımsız değerlendirilen yeni bir araştırmaya göre, daha önce COVID-19 ile enfekte olan kişilerin çoğunluğu bir yıldan uzun...

Üçüncü Dozda En Etkili Aşılar Açıklandı

ABD’de üçüncü doz olarak da adlandırılan güçlendirici koronavirüs aşıları üzerine yeni bir araştırma yayımlandı. Ülkede onaylanan adenovirüs...

Timoteos Çocuk Hizmetleri’nin 2. Noel Yarışması Başladı

Timoteos Çocuk Hizmetleri'nin geçen sene düzenlemeye başladığı Noel Yarışması'nın ikincisi 17 Ekim Pazar günü başladı. Yarışmanın bu...

Bu haberleri okudunuz mu?Benzer İçerikler
Sizin için önerildi