4 Ağustos 2021 Çarşamba

Teksas’ta ”Uyanış Turu” Başladı

Sean Feucht, Teksas’ta ”Uyanış Turu”na Başladı

Sean Feucht

Tapınma lideri Sean Feucht liderliğindeki gezici bir kilise hareketi, Tanrı’nın bilgeliğin, gücünün ve sevgisinin bizi kurtarabileceğini göstererek yürekleri Göksel Baba’ya çeviriyor. 

Sean Feucht ve ‘Let Us Worship’ ekibi, geçtiğimiz yıl boyunca ülkeyi dolaştı ve durma planları olmadığını belirtti. Feucht, kısa süre önce 87 gün boyunca 15 eyalette, 34 şehirde İsa Mesih’in adını yüceltmek istediği ‘Uyanış Yazı’ tur programını paylaştı. 

Let Us Worship, Teksas’ta toplumun farklı kesimlerinden gençleri ve yaşlıları tapınmak ve Rab’de sevinmek için bir araya getirdi. Uyanış etkinliği, 5 bin kişinin katılımıyla Corpus Christi’de başladı. 

Feucht, ‘‘Bu gerçek, Tanrı’nın yaptığı gerçek. Sunak dolu ve Rab, Z kuşağını* yüceliğiyle dolduruyor’’ dedi. Uyanış etkinliğine katılanlar acılarını, bağımlılıklarını ve kırıklıklarını geride bırakmayı seçti. Feucht, ‘‘Amerika’da yeniden uyanışın son günü. Bunu Tanrı yapıyor. Bu ateşi kalbimde hissediyorum. Tanrı egemen bir şekilde hareket ediyor’’ dedi.

Feucht, Cuma günü protestocuların engelleme girişimlerine rağmen uyanış etkinliğinin devam ettiği Houston’a gitti.

‘Işık, Karanlıktan Parlayacak’ ve ‘Tanrı, Tutsakları Özgür Kıldı’

Mucizeler gece boyunca devam etti ve pek çok kişi, Tanrı’nın kalbi kırık olanları iyileştirmesini izlerken gözyaşlarını tutamadı. Binlerce insan dua ve ilahilerle Tanrı’nın önüne geldi. Tanrı’nın sevgisiyle tanışanlar sevinçli yüreklerle ağladı. 

Uyanış etkinliği, 12 ve 13 Mayıs’ta Gürcistan’da devam etti. (1.cbn.com)

*Z kuşağı veya Z jenerasyonu, Y kuşağından sonra gelen ve Alfa Kuşağı’ndan önce gelen bir demografik kuşaktır. 1997–2012 yılları arasında doğan kişilerden oluşmaktadır.

BioNTech Aşılarının Yeni Sevkiyatı Türkiye’de

Koronavirüs salgınıyla mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında sevkiyat devam ediyor. Son olarak BioNTech'in ürettiği aşıların yeni sevkiyatı,...

65 Bin Yıl Önceki Duvar Resimlerini Neandertallerin Yaptığı Kanıtlandı

Bilim insanları, İspanya'nın güneyinde yer alan Cueva de Ardales mağarasındaki çizimlerin Neandertaller* tarafından yapıldığını kanıtladı. Yaklaşık 65...

Patlamanın Yıl Dönümü: Beyrut Limanı’na Anıt Heykel Açıldı

Geçtiğimiz yıl 4 Ağustos’ta Beyrut Limanı'nda meydana gelen patlamanın birinci yılına dair yapılan dev anıt heykel açıldı....

Gelecek Salgınlar İçin ”Evrensel Aşı” Çalışması

Bilim insanları, bir yıldan kısa bir süre içinde Covid-19 karşı etkili ve güvenli aşılar geliştirerek büyük bir...

Bu haberleri okudunuz mu?Benzer İçerikler
Sizin için önerildi